Szycie na miarę
Konsultacje online

PAPROCKI & BRZOZOWSKI

Przejdź niżej

Konsultacje online


Masz głowę pełną pomysłów, inspiracji i poszukujesz niepowtarzalnych modowych rozwiązań?

Konsultacje online to czas przeznaczony wyłącznie dla Ciebie, rozmowa poświęcona pomysłom, inspiracjom, sylwetce. Możliwość zadania każdego pytania, uzyskania porad w zakresie stylu i możliwość rozpoczęcia procesu szycia na miarę.

Szyjemy na miarę od 20 lat, w naszej pracowni na warszawskim Powiślu, codziennie pojawiają się nowe projekty, które dzięki wykwalifikowanemu zespołowi Krawcowych zmieniają się w wyjątkowe kreacje. Szyjemy zarówno suknie na wielkie okazje, jak i garderobę codzienną.

Konsultacja online może odbyć się drogą mailową, telefonicznie lub za pomocą video-rozmowy. Nasz Doradca odpowie na wszelkie pytania, doradzi, pomoże z wyborem odpowiedniego kroju i kolorystyki. Nada inspiracjom realnego kształtu. Dokładnie wytłumaczy, jak zebrać miarę i wskaże gotowe rozwiązania. Przekaże również informacje dotyczące czasu oczekiwania i ceny.

Następny krok to już spotkanie z nami - również może się odbyć zdalnie, na podstawie przekazanych nam wskazówek, stworzymy niepowtarzalne propozycje projektów indywidualnych, wraz z próbkami materiałów i naszymi sugestiami. Porozmawiamy i spędzimy wspólnie wyjątkowy czas - całkowicie poświęcony modzie szytej na miarę.

Konsultacje online dotyczą również projektów ślubnych!

Spotkajmy się i stwórzmy razem unikatową modę.
Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski

Kontakt i umówienie konsultacji:

a.redwan@paprockibrzozowski.com
+48 501 295 611
sukienki polskich projektantów
sukienki polskich projektantów

Anna Redwan


Z paprocki&brzozowski związana jestem od 7 lat. Codziennie zajmuje się projektami szytymi na miarę. Moda to moja największa pasja, traktuje ją jak element sztuki, możliwość wyrażania siebie. Jestem wnikliwym słuchaczem, wrażliwym na estetykę. Z największą przyjemnością podzielę się swoim doświadczeniem, pomogę w wyborze odpowiedniego kroju, kolorystyki. Zajmuję się również projektami ślubnymi.

Zapraszam do świata mody skrojonej na miarę!
Anna Redwan

a.redwan@paprockibrzozowski.com